• De kop is eraf bij de ‘Win een Ferrari-loterij’ van SV Borger!

    Spectaculaire verloting krijgt stapje voor stapje een landelijk gezicht
    De op  22 maart gelanceerde loterij van SV Borger heeft de tongen al flink losgemaakt in en rondom de Hunebedhoofdstad. Waar in eerste instantie toch nog velen dachten aan een vervroegde ‘1 aprilgrap’ kan nu niemand er meer om heen. Het kan écht gebeuren! Voor een lot van een tientje kan je komend najaar zomaar eigenaar zijn van een echte rode Ferrari F430 sportwagen, een Kawasaki-motor of een prachtige elektrische fiets. De eerste weken na de bekendmaking van de loterij werd er direct flink op de trom geroffeld door de voetbalvereniging en de organisatoren van de loterij. 

    Verwondering en bewondering
    Het begon natuurlijk op het eigen sportveld. Op de dag van de bekendmaking keken de jeugdvoetballers van de club vol verwondering en bewondering naar de rode blikvanger die in het zonnetje stond te ‘shinen’ op sportpark de Drift. Natuurlijk mochten ze ermee op de foto. Sommigen kropen zelfs even achter het stuur. En als papa of mama moest je wel heel sterk in je schoenen staan om niet te beloven dat je een lot zou kopen. Voor degenen die zichzelf nou niet direct in een Ferrari zien rijden, of zich zorgen maken over de kosten die zo’n auto met zich meebrengt, zit er overigens ook weinig risico aan. De uiteindelijke winnaar kan ook kiezen voor EUR 75.000 netto. De kansspelbelasting komt voor rekening van de club.  

    Bekendheid vergroten
    Een dag later stond de Ferrari alweer op het TT-circuit tijdens het evenement Automadness dat daar werd georganiseerd. Alles natuurlijk om de bekendheid met de actie en daarmee de kaartverkoop te stimuleren. “Dit was ook zeker niet het laatste evenement waar we naartoe gaan en al zijn geweest”, liet Arne Joling namens de organisatoren weten. “We hebben ook flink reclame gemaakt bij het Megapiraten Festijn in ons eigen dorp en er volgt nog veel meer. In de eigen regio natuurlijk, de TT uiteraard, maar we gaan bijvoorbeeld ook naar Zandvoort!” Aldus de doorgaans op sportgebied vooral in voetbal geïnteresseerde Joling, die afsluit: “Ja, er gaat echt een wereld voor me open! Maar dat moet ook wel, want een groot deel van de loten zullen we toch echt buiten ons eigen kringetje moeten verkopen. Borger alleen is niet genoeg.”
    Natuurlijk werd er van alle belevenissen verslag gedaan op de Social Media kanalen van de club en van de actie. Daar zien we ook al filmpjes en foto’s voorbijkomen van lokale, of nationale artiesten en sponsoren van de club, die graag hun steentje bijdragen. In deze tijd zijn de zogenaamde ‘Socials’ immers ook een niet te onderschatten medium om bekendheid te geven aan een actie als deze. 

    Meedoen met alle trekkingen?
    De organisatoren kunnen niet exact aangeven wat al deze ‘reuring’ nu al heeft opgeleverd. Ze zijn vooralsnog tevreden over hoe de actie is geland. De kop is eraf! Van hieruit is het zaak om de actie steeds meer een landelijk gezicht te gaan geven. Dat is waar men nu vooral heel druk mee is.
    De hoofdprijzen gaan er in drie trekkingen uit. De Pegasus elektrische fiets is de eerste. Daarvoor wordt al op 9 mei geloot. De Kawasaki Z900 (of EUR 7.500 netto) gaat er kort na de TT in Assen op 1 juli uit en het klapstuk volgt op 22 september. Dan wordt bekend wie de Ferrari wint. Wilt u met alle trekkingen meedoen? Koop dan snel uw lot(en) op www.wineenFerrari.nl