• Jong Borger (Za2)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:00Borger 2 - Achilles 1894 2Sportpark De Drift
    17 dec. 14:00Borger 2 - vv Winsum 2Sportpark De Drift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.ACV 3 - Borger 22 - 1
    26 nov.Borger 2 - The Knickerbockers 61 - 2
    12 nov.Borger 2 - Veendam 1894 25 - 0
    5 nov.LTC 2 - Borger 25 - 1
    29 okt.Borger 2 - Fit Boys 25 - 4
    22 okt.Borger 2 - VCG 210 - 0
    22 okt.Borger JO19-1 - Twedo JO19-10 - 0
    15 okt.Drenthina 2 - Borger 22 - 4
    8 okt.Borger 2 - Valthermond 23 - 1
    1 okt.Wildervank 2 - Borger 21 - 1
    24 sep.Borger 2 - SJS 21 - 2
    17 sep.Borger 2 - Dalen 26 - 2
    14 sep.Borger 2 - DZOH 47 - 4
  • Poulestanden Borger 2 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 2961226141219
    2ACV 3953123131018
    3SJS 296032420418
    4Valthermond 285122721616
    5LTC 2944129141516
    6Drenthina 2105142620616
    7Borger 294142219313
    8The Knickerbockers 693242624211
    9Veendam 1894 292071129-186
    10Wildervank 28116833-254
    11Fit Boys 291082338-153

    Poulestanden Borger 2 ( Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 200000000
    2ACV 200000000
    3Balk 200000000
    4Borger 200000000
    5Dalen 200000000
    6Drachtster Boys 200000000
    7SC Emmeloord 200000000
    8Flevo Boys 200000000
    9FVC 200000000
    10Gomos 200000000
    11Gorredijk 200000000
    12Hoogezand 200000000
    13HZVV 200000000
    14Leeuwarder Zwaluwen 200000000
    15FC Lewenborg 200000000
    16LSC 1890 200000000
    17Stadskanaal 200000000
    18Staphorst 200000000
    19Velocitas 1897 200000000
    20VVI 200000000
    21vv Winsum 200000000
    22Zeerobben 200000000

    Poulestanden Borger 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 42 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger 2321014777
    2CSVC 231206335
    3DZOH 431111213-14
    4Dalen 23003615-90

    Poulestanden Borger 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 1 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger 21100100103
    2Oranje Nassau 411008083
    3Olympia'28 611008173
    4Amicitia VMC 511007073
    5Flevo Boys 411007073
    6Helpman 211006243
    7Staphorst 311006243
    8Workum 311005143
    9HSC 211004043
    10Urk 511007433
    11Heerenveense Boys 311006333
    12HZVV 411005233
    13Oranje Nassau 311005233
    14Roden 311005233
    15Wykels Hallum 211005233
    16LAC Frisia 1883 311004133
    17Grijpskerk 211004133
    18Noordwolde 211004133
    19Veenhuizen 211002023
    20Grijpskerk 311004313
    21Aduard 2000 211002113
    22V.V. Heerenveen 311004403
    23S.C. Stiens 311003303
    24Middelstum 211001103
    25Gruno 410103301
    26VV Opende 210103301
    27Blauw Wit '34 400000000
    28GRC Groningen 300000000
    29Buitenpost 410014400
    30SC Twijzel 210013300
    31ACV 410011100
    32Groninger Boys 2100134-10
    33Groen Geel 6100112-10
    34VC Trynwalden 2100102-20
    35Drenthina 3100147-30
    36Roden 2 za.100136-30
    37Creil-Bant 2100125-30
    38Drachtster Boys 5100125-30
    39Potetos 2100125-30
    40Waterpoort Boys 2100125-30
    41ACV 5100114-30
    42SC Boornbergum'80 2100114-30
    43WVV 2100114-30
    44SC Joure 3100126-40
    45The Knickerbockers 12100126-40
    46SVN'69 3100115-40
    47The Knickerbockers 9100104-40
    48Waskemeer 2100118-70
    49DVC Appingedam 4100107-70
    50SC Franeker 3100107-70
    51ONT 4100108-80
    52VCG 21001010-100
  • Stats

    Borger 2

    0218 Mannen Zaterdag reserve (najaar A-cat)

    2,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Borger 2

    VS

    Achilles 1894 2

    10 december 202214:00 uur
    Sportpark De Drift veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berghuis, DylanTeamspeler
    Boer, JoramTeamspeler
    Brink, MatthijsTeamspeler
    Dijk, Sam vanTeamspeler
    Edens, TimTeamspeler
    Fokkens, KevinTeamspeler
    Gustin, HendrikTeamspeler
    Haandrikman, EdwinTeamspeler
    Heetebrij, JaccoTeamspeler
    Hiddink, FlorisTeamspeler
    Hiddink, JoepTeamspeler
    Kenter, LuukTeamspeler
    Klinken, Dévi vanTeamspeler
    Ottens, MelvinTeamspeler
    Oving, Robert-JanTeamspeler
    Polling, JarnoTeamspeler
    Roda, GijsTeamspeler
    Span, Levi van derTeamspeler
    Speelman, MaxTeamspeler
    Speelman, TimTeamspeler
    Valk, Ruben deTeamspeler
    Vos, ChristiaanTeamspeler
    Waller, JuvensliTeamspeler
    Westerdijk, BobTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulthuis, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Meinema, MarkOverige stafTeammanager
    Vogelzang, GertOverige stafTeammanager