• Borger zaterdag 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 19:30Borger 3 - SV Mussel 2Sportpark De Drift
    2 mrt. 14:30Borger 3 - Wildervank 5Sportpark De Drift
    9 mrt. 14:30Stadskanaal 2 ZA - Borger 3Sportpark Pagedal
    16 mrt. 14:30Borger 3 - Muntendam 3Sportpark De Drift
    23 mrt. 14:30LTC 7 - Borger 3Sportpark De Hoogte Assen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Borger 3 - Bareveld 24 - 1
    10 feb.PJC 2 - Borger 37 - 4
    27 jan.SPW 2 - Borger 35 - 1
    16 dec.Borger 3 - DZOH 100 - 9
  • Poulestanden Borger 3 ( 6e klasse 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wildervank 51082039142526
    2SPW 2861140122819
    3PJC 2961241142719
    4Muntendam 365013172415
    5Noordster 1115062437-1315
    6Stadskanaal 2 ZA94232418614
    7Borger 383142223-110
    8HSC 483142730-310
    9SV Mussel 272141318-57
    10SETA 2112181750-337
    11Bareveld 281071143-323
    12LTC 750051033-230

    Poulestanden Borger 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger 33300172159
    2ST Rolder Boys 332011013-36
    3Bareveld 231029813
    4Damacota 33003316-130

    Poulestanden Borger 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV O23-211007073
    2DZOH 1011007073
    3Helpman O23-111007163
    4Oosterparkers 311008353
    5HSC 411007253
    6St.Annaparochie 411005053
    7GRC Groningen 411005053
    8TEO 211005053
    9Urk 1011006243
    10Suameer 211004043
    11Beetgum 211004133
    12HZVV 911004133
    13TOP'63 211004133
    14Donkerbroek 211005323
    15Drachtster Boys O23-111004223
    16VHK 311004223
    17Blauw Wit '34 911003123
    18Waterpoort Boys 511009813
    19ZEC 311005413
    20SC Genemuiden 911004313
    21Stadskanaal 2 ZA11004313
    22SC Boornbergum'80 411002113
    23Borger 311001013
    24Olympia'28 811003303
    25Drogeham 411003303
    26WVV O23-111003303
    27Zwartemeerse Boys 211003303
    28Olympia'28 711002203
    29Noordpool-U.F.C. 300000000
    30Oudehaske 410013300
    31Fc. Grootegast 610013300
    32PJC 210013300
    33DZOH 910013300
    34Nieuweschoot 2 za.10012200
    35V.V. Heeg 3100189-10
    36Zuidhorn 6100145-10
    37Bakhuizen 2100134-10
    38ST Veelerveen/Westerwolde 2100134-10
    39Waskemeer 4100112-10
    40FC Assen 4100101-10
    41Asser Boys 3100135-20
    42FC Meppel 5100124-20
    43Waskemeer 6100124-20
    44Jistrum 2100113-20
    45DZOH 8100114-30
    46MKV'29 4100114-30
    47ONS Sneek 4100114-30
    48SVN'69 4100126-40
    49Buitenpost 6100104-40
    50HFC '15 7100138-50
    51DVC Appingedam 8100127-50
    52Helpman 5100105-50
    53Muntendam 3100105-50
    54Rijperkerk 3100105-50
    55De Heracliden 4100117-60
    56Fit Boys 3100107-70
    57HZVV 10100107-70

    Poulestanden Borger 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH 1011009093
    2Zwartemeerse Boys 211006153
    3TOP'63 211006243
    4WVV O23-111006243
    5ZEC 311004043
    6TEO 211004133
    7Beetgum 211004223
    8ACV O23-211003123
    9Helpman O23-111003213
    10Olympia'28 711003213
    11SC Genemuiden 911001013
    12Blauw Wit '34 911001103
    13Olympia'28 800000000
    14Urk 1000000000
    15Drachtster Boys O23-110011100
    16Drogeham 4100123-10
    17HZVV 9100123-10
    18VHK 3100101-10
    19Suameer 2100124-20
    20GRC Groningen 4100113-20
    21Noordpool-U.F.C. 3100114-30
    22St.Annaparochie 4100126-40
    23Oosterparkers 3100126-40
    24Donkerbroek 2100104-40
    25Stadskanaal 2 ZA100116-50
    26Borger 3100109-90
  • Stats

    Borger 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Borger 3

    VS

    SV Mussel 2

    28 februari 202419:30 uur
    Sportpark De Drift veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, RikTeamspeler
    Dijken, Jochem vanTeamspeler
    Egberts, TomTeamspeler
    Ereglioglu, HalitTeamspeler
    Freriks, GijsTeamspeler
    Hebels, RoelTeamspeler
    Hofman, MichaelTeamspeler
    Hopma, PatrickTeamspeler
    Klok, AlexsanderTeamspeler
    Kuipers, TygoTeamspeler
    Luinge, StanTeamspeler
    Marissen, ByronTeamspeler
    Ottens, MelvinTeamspeler
    Smit, JorwenTeamspeler
    Tesfalem Tesfaslassie, AmanuelTeamspeler
    Timmer, WesleyTeamspeler
    Volders, FrankTeamspeler
    Wijnholds, WilcoTeamspeler
    Winden, Sjoerd vanTeamspeler
    Zinger, RickTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eiting, WouterOverige stafTeammanager
    Leusink, ErikOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rozeboom, MarcoOverige stafTeammanager