• Borger JO11-3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:15Borger JO11-3JM - FC Ter Apel '96 JO11-2Sportpark De Drift
    9 mrt. 09:30CEC JO11-2 - Borger JO11-3JMSportpark De Runde
    16 mrt. 11:15Borger JO11-3JM - Musselkanaal JO11-2JMSportpark De Drift
    23 mrt. 10:00EHS'85 JO11-1JM - Borger JO11-3JMSportpark Emmerschans
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Borger JO11-3JM - Valthermond JO11-35 - 3
    3 feb.SPW JO11-2 - Borger JO11-3JM9 - 2
    16 dec.Asser Boys JO11-2 JM - Borger JO11-3JM7 - 1
  • Poulestanden Borger JO11-3JM ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO ZVC '14 JO11-177007186321
    2Annen JO11-1JM760157154218
    3ST Gieten/Eext JO11-1JM631230121810
    4LEO (Loon) JO11-273133326710
    5FC Zuidlaren JO11-273132638-1210
    6ST Rolder Boys JO11-2JM72143440-67
    7Borger JO11-3JM61051456-423
    8LTC JO11-470071181-700

    Poulestanden Borger JO11-3JM ( 4e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos JO11-2650130161415
    2ACV JO11-3540125111412
    3Smilde'94 JO11-24301181449
    4Beilen JO11-2JM5302201649
    5Asser Boys JO11-2 JM52031820-26
    6LTC JO11-45104917-83
    7Borger JO11-3JM51042030-103
    8ST Gieten/Eext JO11-251041430-163

    Poulestanden Borger JO11-3JM ( 4e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SPW JO11-233002511149
    2EHS'85 JO11-1JM3300206149
    3FC Klazienaveen JO11-3210111923
    4FC Ter Apel '96 JO11-221011216-43
    5Borger JO11-3JM2101712-53
    6CEC JO11-23102812-43
    7Valthermond JO11-32002714-70
    8Musselkanaal JO11-2JM30031323-100
  • Stats

    Borger JO11-3JM

    0270 Onder 11 (3e fase)

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Borger JO11-3JM

    VS

    FC Ter Apel '96 JO11-2

    02 maart 202411:15 uur
    Sportpark De Drift veld 4 B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloem, ThomasTeamspeler
    Bouwknegt, KoenTeamspeler
    Hendriks, RubenTeamspeler
    Klatter, BastiaanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beukers, ThiesTechnische stafTrainer/coach
    Bouwknegt, KoenOverige stafTeammanager
    Leering, MartinOverige stafTeammanager
    Roossien, ThijsTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.