SV Borger begint met verdiende winst in Schildwolde
Op een druilerig sportpark Onder de Juffer stond Borger tegenover SGV. Vanaf het eerste fluitsignaal was duidelijk dat Borger het spel wilde maken. SGV zakte in, Borger had gedurende de eerste helft de bal, al resulteerde dat lange tijd in weinig uitgespeelde kansen. SGV beperkte zich vooral tot lange ballen naar voren, die zelden voor gevaar zorgden.
De eerste serieuze mogelijkheid was voor Borger. Berghuis dook op voor het doel, maar zijn kopbal ging net naast. Aan de andere kant mocht SGV drie corners nemen, maar ook daaruit ontstond geen gevaar.
Na rust bleef het spelbeeld onveranderd. Borger bleef drukken, SGV loerde op een spaarzame uitbraak. In de 78e minuut had de thuisploeg zelfs de grootste kans van de wedstrijd, maar doelman Haandrikman keek de bal rustig naast.
Uiteindelijk kreeg Borger toch loon naar werken. In de 90e minuut viel de verdiende treffer: Casper Klazen stond op de juiste plek en schoot beheerst binnen. Daarmee pakte Borger terecht de overwinning.
Volgend weekend wacht een nieuwe uitdaging thuis tegen WVV op sportpark De Drift.