• Borger JO10-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 11:15Borger JO10-1 - Annen JO10-1Sportpark De Drift
    24 nov. 09:00Actief JO10-1 - Borger JO10-1Sportpark Actief
    1 dec. 11:15Borger JO10-1 - LTC JO10-2Sportpark De Drift
    8 dec. 10:00ACV JO10-2 - Borger JO10-1Sportpark Het Stadsbroek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Borger JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Borger JO10-1 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger JO10-13300485439
    2DZOH JO10-332011619-36
    3Stadskanaal JO10-231021224-123
    4SPW JO10-1G3003836-280

    Poulestanden Borger JO10-1 (B4325 B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jistrum JO10-1G1100150153
    2Staphorst JO10-21100162143
    3Be Quick 1887 JO10-21100152133
    4Tonego JO10-1G1100153123
    5NEC Delfzijl JO10-21100121113
    6Flevo Boys JO10-5110012393
    7QVC JO10-1110012393
    8Helpman JO10-4110010193
    9HOC JO10-1110016883
    10Borger JO10-1110012483
    11ST Germanicus/CSVC JO10-1110010283
    12Noordbergum JO10-111009183
    13FC Wolvega JO10-211008173
    14Lemmer vv JO10-211008263
    15Alcides JO10-2110011653
    16SJO JVZ JO10-3110011653
    17Gruno JO10-111008353
    18GSVV JO10-1110010643
    19ACV JO10-411009543
    20SJO NWWC JO10-111008533
    21Holwerd JO10-111007433
    22GAVC JO10-1G11004133
    23SC Bolsward JO10-311003123
    24VEV'67 JO10-211007613
    25Drachtster Boys JO10-211006513
    26Harkstede JO10-111006513
    27Actief JO10-111005413
    28Aengwirden JO10-1G11005413
    29ODV JO10-111005413
    30SJO JVZ JO10-211005413
    31SJO WNBC '09 JO10-1G11004313
    32Wildervank JO10-1G11003213
    33FC Oldemarkt JO10-110107701
    34Flevo Boys JO10-310107701
    35SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G10104401
    36DTD JO10-110104401
    37IJVC JO10-100000000
    38Oostergo JO10-100000000
    39WTOC JO10-1G100167-10
    40SJO Bergum BCV Combinatie JO10-2100156-10
    41SJS JO10-1100156-10
    42Havelte JO10-1100145-10
    43SC Rouveen JO10-1100145-10
    44SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3100145-10
    45vv Winsum JO10-2100145-10
    46S.V. Hoogersmilde JO10-1G100134-10
    47Beilen JO10-1100123-10
    48Balk JO10-4M100113-20
    49MOVV JO10-1100158-30
    50VC Trynwalden JO10-2100147-30
    51Gorredijk JO10-2100114-30
    52Kollum JO10-21001610-40
    53VEV'67 JO10-4100159-40
    54HZVV JO10-31001611-50
    55Raptim JO10-41001611-50
    56VEV'67 JO10-3100138-50
    57Heerenveense Boys JO10-3100128-60
    58SJO J.V. Oostenburg JO10-2100118-70
    59VIOS (O) JO10-1G1001816-80
    60GRC Groningen JO10-31001412-80
    61Raptim JO10-31001210-80
    62ONB JO10-2100119-80
    63fc Harlingen JO10-11001312-90
    64FC Wolvega JO10-31001312-90
    65Smilde'94 JO10-31001110-90
    66SJO ASVB/Wedde JO10-1G1001112-110
    67SWZ Boso Sneek JO10-21001315-120
    68vv Winsum JO10-31001215-130
    69SJO JVZ JO10-41001216-140
    70Zwaagwesteinde JO10-21001015-150
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alblas, MaxTeamspeler
    Oving, ThijmenTeamspeler
    Smeenge, StijnTeamspeler
    Veen, Daan terTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hiddink, FlorisTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer