• Borger zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 14:30Staphorst 5 - Borger 2Sportpark het Noorderslag
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.FC Ter Apel '96 1 - Borger 22 - 7
    23 nov.SC Scheemda 2 - Borger 25 - 0
    16 nov.Borger 2 - Wildervank 31 - 1
    2 nov.HS'88 3 - Borger 22 - 4
    26 okt.Borger 2 - Amicitia VMC 40 - 3
    19 okt.Borger 2 - Wildervank 23 - 1
    12 okt.Borger 2 - Meedhuizen 12 - 2
    5 okt.Onstwedder Boys 2 - Borger 20 - 3
    28 sep.The Knickerbockers 12 - Borger 21 - 12
    21 sep.Borger 2 - The Knickerbockers 114 - 1
    14 sep.SJS 4 - Borger 20 - 9
    7 sep.Bareveld 2 - Borger 22 - 5
  • Poulestanden Borger 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amicitia VMC 4962137152220
    2SC Scheemda 2860227161118
    3Borger 2952233171617
    4The Knickerbockers 11851236251116
    5Wildervank 2530215969
    6Wildervank 372321215-39
    7Meedhuizen 172231216-48
    8The Knickerbockers 1282241827-98
    9HS'88 382061036-266
    10Onstwedder Boys 27115816-84
    11FC Ter Apel '96 181161632-164

    Poulestanden Borger 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger 23300214179
    2ST: Veelerveen/Westerwolde 232018806
    3SJS 43102612-63
    4Bareveld 23003314-110

    Poulestanden Borger 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Trynwalden 211008263
    2VVT 211008263
    3Staphorst 511006063
    4Lycurgus 411008353
    5SC Stadspark 611007253
    6FC Burgum 311006153
    7Velocitas 1897 411006153
    8Buitenpost 511008443
    9CEC 211008443
    10Grijpskerk 411005143
    11CSVC 211004043
    12Gorecht 411004043
    13DESZ 311006333
    14Corenos 211005233
    15Urk 611005233
    16S.V. Haulerwijk 211004133
    17SC Twijzel 211004133
    18Workum 311004133
    19SC Franeker 311003033
    20Scharnegoutum'70 411003033
    21Glimmen 211009723
    22FC Wolvega 411005323
    23ACV 411003123
    24Borger 211003123
    25DVC Appingedam 411003123
    26Leeuwarder Zwaluwen 411003123
    27SC Loppersum 311003123
    28Makkum 311003123
    29Roden 2 za.11003123
    30Sleat 211003123
    31Ternaard 211003123
    32Urk 511003123
    33Wildervank 311003123
    34ZZVV 311003123
    35HZVV 511002023
    36SC Stadspark 711005413
    37Harkema Opeinde 311003213
    38Helpman 411003213
    39Meedhuizen 111003213
    40SC Rouveen 411003213
    41Anjum 211002113
    42DWP 311002113
    43DZOH 411001013
    44Tollebeek 211005503
    45ONR 311002203
    46SSS'68 311000003
    47't Fean'58 311000003
    48HZVV 710102201
    49SCN 210102201
    50SVM 310015500
    51LTC 410012200
    52V en V'68 210010000
    53S.C. Stiens 310010000
    54Velocitas 1897 2100145-10
    55Be Quick 1887 4100123-10
    56Hardegarijp 3100123-10
    57Rood Zwart Baflo 2100123-10
    58Staphorst 8100123-10
    59Be Quick D 7100112-10
    60V.V. Heerenveen 2100112-10
    61Staphorst 6100101-10
    62SV Bedum 5100179-20
    63Oudehaske 3100135-20
    64Achilles 1894 4100113-20
    65CVVO 3100113-20
    66DVC Appingedam 5100113-20
    67SC Genemuiden 4100113-20
    68Holwierde 2100113-20
    69IJVC 3100113-20
    70Onstwedder Boys 2100113-20
    71Pesse 1100113-20
    72Wardy 2100113-20
    73Wildervank 2100113-20
    74WWS 2100113-20
    75FC Zuidlaren 2100113-20
    76Sleen 2 za.100102-20
    77Olympia'28 4100136-30
    78Flevo Boys 5100125-30
    79KRC 1100125-30
    80Friese Boys 3100114-30
    81IJVC 2100114-30
    82ODV 2100114-30
    83Foarut 2100103-30
    84SC Joure 6100103-30
    85ASC 2100148-40
    86HZVV 6100148-40
    87Fc. Grootegast 4100115-40
    88Lycurgus 9100104-40
    89SVBO 2100104-40
    90Mamio 3100138-50
    91BATO 2100127-50
    92Potetos 2100116-50
    93Rottevalle 2100116-50
    94S.C. Stiens 4100128-60
    95VEV'67 5100128-60
    96HZVV 4100106-60

    Poulestanden Borger 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV 400000000
    2Anjum 200000000
    3Borger 200000000
    4Buitenpost 500000000
    5FC Burgum 300000000
    6CEC 200000000
    7Corenos 200000000
    8CSVC 200000000
    9DESZ 300000000
    10Drachtster Boys 500000000
    11DVC Appingedam 400000000
    12DWP 300000000
    13DZOH 400000000
    14't Fean'58 300000000
    15SC Franeker 300000000
    16Glimmen 200000000
    17Gorecht 400000000
    18Grijpskerk 400000000
    19Harkema Opeinde 300000000
    20S.V. Haulerwijk 200000000
    21Helpman 400000000
    22HZVV 500000000
    23Leeuwarder Zwaluwen 400000000
    24SC Loppersum 300000000
    25Lycurgus 400000000
    26Makkum 300000000
    27Meedhuizen 100000000
    28ONR 300000000
    29Roden 2 za.00000000
    30SC Rouveen 400000000
    31Scharnegoutum'70 400000000
    32SCN 200000000
    33Sleat 200000000
    34SSS'68 300000000
    35SC Stadspark 600000000
    36SC Stadspark 700000000
    37Staphorst 500000000
    38Ternaard 200000000
    39Tollebeek 200000000
    40VC Trynwalden 200000000
    41SC Twijzel 200000000
    42Urk 600000000
    43Urk 500000000
    44Velocitas 1897 400000000
    45VVT 200000000
    46Wildervank 300000000
    47FC Wolvega 400000000
    48Workum 300000000
    49ZZVV 300000000
  • Wedstrijdverslagen

  • Teamnieuws

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Braams, GerbenTeamspeler
    Copinga, JordenTeamspeler
    Joling, ErikTeamspeler
    Kenter, ArneTeamspeler
    Klaveren, Leon vanTeamspeler
    Knol, CornéTeamspeler
    Lubbers, JasperTeamspeler
    Smit, JorwenTeamspeler
    Tiesing, PatrickTeamspeler
    Wattum, Koen vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bulthuis, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Vogelzang, GertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer